• Najkrajšia vianočná trieda

• Vianoce sú za dverami, adventné sviečky pripravené na odpočítavanie.

Dostaň i TY svoju triedu do Vianočnej nálady!

Vyhlasujeme Vianočnú súťaž o pizzu pre celú triedu! Tento chutný, 50 eurový darček môžete vyhrať,

ak: do 12.12.2023 bude vaša trieda vyzdobená tou najkrajšou Vianočnou výzdobou.

Váš dizajn ohúri najväčšiu časť pedagogického zboru, teda členov poroty a 13.12. 2023 po tretej hodine bude šťastie stáť na vašej strane :)

Neváhajte a začnite zvažovať dekoratívny dizajn už dnes, aby ste realizáciu do 12. Decembra

s prehľadom stihli. Budeme všetkým držať palce a už teraz sa tešíme na najvianočnejšiu školu v meste!

• READYCON Slovensko 2023

• V utorok 21. novembra 2023 sa žiaci štvrtého ročníka už podruhýkrát zapojili do online konferencie READYCON Slovensko 2023, kde získali cenné informácie o budúcnosti pracovného trhu a o najnovších trendoch v oblasti médií, marketingua manažmentu. Počas online vysielania si vypočuli zaujímavé prednášky od zástupcov spoločnosti MINDWORX, Martinus, WeDigitalPrague, Profesia a ďalších, ktoré im pomôžu pri budúcich kariérnych rozhodnutiach.

• Olympiáda v anglickom jazyku

• Dňa 20.11.2023 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Spolu 11 žiakov súťažilo v dvoch kategóriách. Žiaci 1. a 2. ročníka súťažili v kategórii 2A a žiaci 3. a 4. ročníka v kategórii 2B.

V kategórii 2A sa na prvých troch miestach umiestnili:

1. miesto – Samuel Gondoľ, II. B

2. miesto – Laura Labantová, I.B

3. miesto – Bettina Benická, I.B

V kategórii 2B bolo poradie nasledujúce:

1. miesto – Tamara Rusnáková, IV.B

2. miesto – Vanesa Vitániová, III.B

Na okresné kolo postupujú Samuel Gondoľ a Tamara Rusnáková.

Víťazom srdečne blahoželáme!